Прикольні привітання на Новий Рік

Бажаю в цей Новий рік знайти свого самого вправного Діда Мороза, щоб від вашої любові і пристрасті розтанули все снігу світу. Також бажаю в наступному році змінити вже порядком зносилися сани на електромобіль самої останньої моделі! Щастя, радості, любові та процвітання не лише в майбутньому році, а ще як мінімум років на сто.

З Новим роком! Від усієї душі бажаю тобі зустріти наступаючий свято з гордо піднятою головою і отримати свою чесно заслужену частку щастя! Хай воно буде яскравим і соковитим як новорічний мандарин! Нехай весь рік у тебе пройде під девізом «Жити добре, вільно, легко!» і кожен день залишить масу приємних спогадів!

Нехай Новий рік тобі подарують лопату, щоб гребти гроші. Ще нехай подарують зламані годинник — закохані годин не спостерігають, згорілу електричну лампочку, щоб світитися від щастя, старий магнітофон, щоб твоя душа співала і порвані тапки — на Карибах взуття не потрібна! Нехай всі мрії збудуться! З Новим роком!

Привіт вам із Простоквашино. Бажаю вам у Новому році побільше друзів таких сміливих, як Кулька, відданих, як Гаврюша, мудрих, як Дядько Федір і трохи шкідливих, як Пєчкін, щоб не розслаблялися. Загалом, будьте щасливі і як сир у маслі катайтеся! З Новим роком!

***

З новим роком! З новим щастям! Нехай собі добрий Дід Мороз діаманти вам особисто доставить і вина золотого наллє! На веселощі і щастя хай не поскупиться! Не варто поспішати жити! А Снігуронька хай вам усміхнеться так, щоб радість в душі не згасала!

Всього через кілька хвилин дзвінко, дванадцять разів, ударять дзвони і настане Новий рік. Так давайте до цього чарівного події встигнемо, згадаємо все хороше, що сталося з нами у році, що минає, і побажаємо один одному всього найкращого! Давайте загадаємо бажання і щиро, всім серцем повіримо в те, що вони здійсняться! З Новим роком!

Дивіться також:  Привітання своїми словами з Новим роком

У новорічну ніч як ніколи бажане чари… так давайте допоможемо йому сьогодні прийти до нас і щедро обдарувати на весь наступний рік! Для цього потрібно зовсім небагато! Лише забути всі образи і невдачі за рік минулий і всім серцем повірити в те опівночі почнеться новий рік, він буде найкращим і благополучним, а ми проведемо його в життя привільній, в любові і царському достатку!

Свято Нового року всім нам знаком з дитинства – руді мандарини, блискучі ялинкові іграшки, густий аромат ялинової красуні, приправлений морозною свіжістю… Ми стали зовсім дорослі, але чому б на одну чарівну ніч не повірити в Діда Мороза? Я хочу побажати, щоб з свого мішка Дідусь Мороз вибрав для вас найкращі подарунки, обдарувавши на весь рік любов’ю, успіхом і блискучим, яскравим щастям!

Нехай Новий рік принесе тобі море позитиву, гору успіху, невичерпне джерело здоров’я та скриня з найпотаємнішими бажаннями! В ньому обов’язково знайдеться не тільки те, про що так довго мріялося, але і розсип удачі і любові, якої просто не може бути багато у Новому році!

***

Куранти готуються пробити заповітні дванадцять ударів, а я напередодні Нового року хочу дати тобі пораду – не зівай! Лови дзвінкі, який вітав Новий рік удари за хвіст і загадуй бажання! Нехай всі вони здійсняться скоріше, і ти цілий рік будеш щасливий!

Під Новий рік здійснюються заповітні бажання, з’являється море позитивних емоцій, запал в очах і величезну кількість сил і енергії. А я побажаю, щоб до всього іншого Вам ще більше додалося щастя, радості, усмішок і задоволення в житті. Нехай все задумане обов’язково здійсниться.

Дивіться також:  Самі прикольні новорічні привітання

***

Рівно опівночі настане Новий рік, в ньому нас чекає багато хорошого, а значить, зараз саме час подумати про те, що в новому році ми станемо щасливішими, виконаємо мрії і будемо кожен міг взаємно улюблені близькими нам людьми! Я вітаю вас з наступаючим Новим роком і бажаю завжди тримати ніс за вітром!

В новорічну ніч, наші будинки, як відомо, відвідує Санта-Клаус, і також відомо, що він дарує подарунки тим, хто вів себе добре, і задає прочухан тим, хто вів себе погано… Я вітаю тебе з Новим роком і рекомендуються не ховатися під ялинку, бо доброму старому тебе ганяти не за що, але я просто впевнений, що він подарує тобі цілий мішок подарунків, а також принесе в твою хату щастя!