Прикольні побажання з днем народження жінці

Ти найкрасивіша жінка в світі, і з кожним роком твоя краса просто випромінює все більше і більше світла. Коли ти святкуєш ще один рік життя, нехай здоров’я й щастя будуть твоїми вірним другом, а Бог надасть тобі довге і повну віри і любові життя. З днем народження сама дорогоцінна дівчина на цій землі. Прокидаючись поруч з тобою день за днем, я розумію, що я дійсно благословенний. Нехай довге життя і світ будуть твоїми. Те, що ти пережила, будучи зі мною, ставить тебе на щабель вище всіх інших людей в моєму житті. Я хочу зізнатися тобі, що ти прекрасна жінка, і я кажу це від щирого серця. Навіть з плином часу ти все ще прекрасна для мене. Я люблю тебе і бажаю тобі всього найкращого в найближчі роки. Оскільки ти святкуєш ще один день народження, це може стати роком великих успіхів і здобутків для тебе.

Ти зробила мене дуже щасливою людиною, і я хочу побажати тобі лише благословенних років. Моє дорогоцінний серце, я дуже вдячний Богу, що кілька років тому в особливий день, подібний до цього, Він дав тобі життя і дозволив тобі увійти в цей світ. У день народження я хочу, щоб ти знала, що я дорожу і ціную тебе і буду робити це протягом всього відведеного мені часу. Твоя краса не тільки зовні, але і всередині. Я хочу, щоб ти знала, що ти ніколи не будеш старої для мене, тому що твоє серце так само молодий, як коли ми вперше зустрілися. Я люблю тебе більше, ніж коли-небудь, і радію, що тобі знову дається ще один рік. Нехай благословення і щастя будуть твоїми завжди, адже Бог дав нам багато чудових подарунків. Для мене один з них – це ти, і ти були не чим іншим, як великим мостом між мною і щастям в житті. Ти відкрила для мене безліч нових чудес.

Дивіться також:  Найкращі привітання з днем народження коханому хлопцю, чоловікові

Я молюся, щоб сьогодні наш Господь наповнював твій день народження. Своєю любов’ю і радістю. Святкуй життя і дякуй за всі благословення, які прийдуть в твою долю. Я не можу повірити, як мені пощастило, що у мене є шанс бути з тобою в день народження. Твоє серце – найкращий подарунок, який я отримав. Я хочу повідомити тобі, наскільки ти для мене важлива, і наскільки я вдячний за те, що ти робиш для мене, як дружина кожен день. Ти робиш наше життя простіше і щасливішим. З днем народження сама чудова жінка, яка зробила моє життя повною. Лише дивлячись на тебе, я розумію, наскільки я благословенний. Бо я благословенний доброї, люблячої і турботливої дружиною, подібної тобі. Щастя – це жінка моєї мрії, моя дружина. Я не міг більше просити. ТИ відповідь на мою молитву. Ти – виконання моєї мрії. Маючи люблячу і турботливу дружину, подібну тобі, у мене більше немає бажання.

В цей особливий день я відзначаю найкращий скарб у моєму житті. Мені все ще не вистачає слів, щоб висловити свою вдячність. Ти значиш більше для мене, ніж я можу висловити словами. Я ніколи не шкодував, що одружився на тобі, і я знаю, що ніколи не буду. Ти дивний чоловік. Я до сих пір пам’ятаю, які почуття ти змусила випробувати мене, коли я вперше зустрів тебе. Ти змусила мене відчувати те ж саме кожен день всіх років, протягом яких ми були одружені. Я завжди буду плекати ці відчуття! Наисчастливейшего дня народження солодкої дружини! Спасибі, що любиш мене з моїми недосконалостями. Моє життя назавжди буде присвячена тому, щоб ти стала найщасливішою жінкою в світі. З усіх багатств у світі ти – мій найбільший скарб. Я дякую Бога кожен день за те, що він дав мені тебе. Повинно бути, я зробив щось хороше в своєму житті, бо Всемогутній благословив моє життя ангелом, подібним тобі.

Дивіться також:  Найкращі привітання з днем народження колезі чоловікові, хлопцеві

Я люблю тебе, мила! Ніщо в цьому світі не має значення на твоєму тлі. Ти робиш мене щасливим, повним і натхненним. Ти – моя сила, моя радість і моя мотивація завжди дивитися в майбутнє з посмішкою. Яку б життя не планували Небеса для мене – моя найбільша радість полягає в тому, що ти завжди будеш поруч зі мною. Для цього я святкую. Я святкую нашу любов, наш шлюб і благословення мати тебе як мого партнера. Найбільша мрія мого життя – це те, що ти засинаєш і прокидаєшся в моїх руках. Ти моє життя, мій скарб. Найкращий скарб, який у мене є. Я бажаю, щоб робота твоїх рук була благословлена, і твоє серце було наповнене щастям. Тому що хтось ніби тебе заслуговує тільки найкращого. З днем народження, чарівна моя! Я посилаю тобі теплі і люблячі побажання, щоб твій день приніс з собою краще в житті.

Нехай сьогодні стане початком всього найкращого у твоєму житті, моя люба дружина. Я дивлюся на іскри в твоїх очах, які ростуть з кожним днем, і я знаю, що по-справжньому життя посміхнулася мені лише з моментом, коли ми зустрілися. В тобі я знайшов любов, щастя, комфорт, дружбу, партнера і довірена особа. Моє тіло, моя душа і кожна частина мене назавжди будуть любити тебе. Сьогодні я сильніше, щасливішими і більш зрілий, тому що я зустрів тебе. Ти змінила мене до кращого, і за це я кажу спасибі. Мене благословив Всевишній, адже поруч є дивовижна і любляча дружина. Моя дорога дружина, ти присвячуєш кожен день своєї мрії, і я ціную особливі моменти, які ми можемо провести разом. Вони залишаться в моїх спогадах назавжди. Сьогодні всі про тебе, моя прекрасна дружина. Моя любов до тебе, дорога дружина, подібна цифрі ПІ: нескінченною і неповторною.

Дивіться також:  Жартівливі привітання подрузі на день народження

Без тебе, моя дорога, моя життя була б тільки існуванням. Ти дійсно є джерелом щастя, сили і натхнення. В день твого народження я обіцяю не втомлюватися, поки не виконаю твої бажання. Хоч я і засліплений твоєю любов’ю і красою, я бачу краще і повноцінне майбутнє. Сьогодні ми святкуємо тебе, моя любов: жінку, яка щодня створює свято. Я не хочу правити всесвітом. Я просто хочу жити в твоїй. Я люблю тебе з кожним куточком моєї душі, сантиметром мого тіла і пульсуючим ударом мого серця. Я колись думав, що зможу любити тебе, навіть якщо це може бути важко. Однак протягом багатьох років я дізнався, що тебе ніколи не буває важко любити. Все, що я дійсно хочу зробити в житті, – це любляче ставитися до тебе і зберігати тебе в серці. Не тільки сьогодні, але і в інші дні року. Пам’ятай це.