Прикольні побажання хлопцеві на 23 лютого

Дорогі захисники Вітчизни, славні наші чоловіки! Бажаємо вам мирного неба і великої зарплати, ласкавих мовчазних дружин і самостійно зростаючих дітей – рожевощоких відмінників! Нехай ніщо і ніколи не відволікає вас від важливих чоловічих справ: рибалки, гаража, дружніх парубоцьких вечірок зі стриптизерками. А всім підступам зовнішніх агресорів, намагаються загарбати ці святі речі, давайте потужний і рішучу відсіч! Зі святом, дорогі, насолоджуйтеся життям, а ми, жінки, подбаємо про те, щоб вам жилося комфортно і радісно!

Ви наш своєрідний генерал, а ми ваші солдати. Який би не був Ваш наказ, ми завжди його виконаємо. Ми знаємо, що Ви добре відважно відслужили в армії і свою мужність і витримку перенесли на наше підприємство. Вітаємо Вас з Вашим святом – Днем Захисника Вітчизни. Бажаємо Вам сімейного щастя, здоров’я і хороших підлеглих!

Дорогий червоноармієць, бібліотека військової частини «Сонечко» вітає тебе зі святом і нагадує, про заборгованості: книга «Вимова Будьонного перед червоноармійцями» і журнал «Веселі картинки» № 3 1919р.

У День Захисника Вітчизни я вітаю не просто захисника, вірного даній клятві, але і дуже хорошої людини, вірного друга! Прийми мої вітання, адже ти гідний за свою службу високих похвал! Я щиро бажаю тобі щастя й удачі, міцного здоров’я та справжнього кохання!

Вітаю з нашим спільним святом – Днем Захисника Вітчизни. Хоча ми з тобою і не служили в армії, але це свято теж наш, адже в разі війни ми перші будемо захищати нашу рідну матінку Росію. Бажаю тобі залишатися таким же мужнім і сильним, яким ти є. Заходь в гості на 200 бойових грам. Зі святом!

Дорогі захисники Вітчизни! Прийміть вітання зі святом! Бажаємо вам мирного неба над головою, і нехай ваші баталії завжди закінчуються бурхливим примиренням з бойовою подругою. Мирного неба над головою, холодного пива, видовищного футболу, крутих автомобілів і гарних подружок!

Дивіться також:  Жартівливі привітання своїми словами на 23 лютого

А ти знаєш, що роблять справжні чоловіки в День Захисника Вітчизни? Забирають свою кращу подругу з дому і йдуть з неї відзначати це свято. Адже подруга для одного, це той же друг, з яким потрібно ділити і свята і щастя. Зі святом, дорогий друже!

Рядовий підпиляв дошку в нужнику, а сержант увійшов і провалився. Поки він вилізе і поговорить з рядовим, я встигну не тільки привітати тебе з нашим святом, але і випити за всіх захисників Вітчизни!

З Днем Захисника Вітчизни! Щорічно в цей день проводяться світові чемпіонати по чоловічій стійкості, а на наступний день, по чоловічій пам’яті. Бажаю тобі стати переможцем в обох дисциплінах!

гаразд, коли у захисника Вітчизни не тільки ведмедяча сила в руках, але і неабиякий розум, а також честь справжнього лицаря і просто хороша, весела вдача! Сьогоднішнє свято, День Захисника Вітчизни, ми відзначимо, як слід: слухай похвали і пишайся тим, що про тебе говорять правду! Будь завжди веселий, щасливий і оточений вірними друзями!

Вітаю чинного Захисника Вітчизни з його днем! Сонце опускається – дембель наближається! Бажаю тобі веселих армійських буднів та повного взаєморозуміння з однополчанами

Зі святом! Якби ти знав, як я тебе чекаю. Кожен день я рахувала дні до нашої можливої зустрічі. Але у тебе знайшлися важливіші справи, і ти не прийшов. Тільки я зможу зробити тебе справжнім! Чекаю тебе. Твоя Армія!

Я сподіваюся, що моє привітання з Днем Захисника Вітчизни одне з перших? Немає. Ти скажеш, як завжди я вітаю тебе одна з останніх? Напевно, мережа була зайнята, і моє повідомлення довго не міг прийти адресату, тобто тобі. Чесне слово, я відправила повідомлення з самого ранку, щоб тебе привітати і побажати багато, багато щастя!

Дивіться також:  Поздоровлення чоловікові на 23 лютого

Чого копаешься, пішли відсвяткуємо! Сьогодні свято наше рідне! Адже всього минув рік, як ми з тобою повернулися з десантних військ! Вперед, вперед, пиво кличе, кальмари сохнуть!