Поздоровлення у віршах не хлопцеві на 14 лютого

Мій улюблений хлопчик, ми з тобою вже не в перший раз будемо відзначати День Святого Валентина, але з кожним роком я все більше і більше переконуюся в тому, що ми просто створені одне для одного. Нам не так часто вдається проводити час разом, тому такі свята ми неодмінно повинні відзначати удвох. Я дуже хочу побажати тобі чудового настрою в цей чудовий і знаменний день. Я дуже хочу, щоб наші з тобою почуття міцніли з кожним днем все більше і більше. Повір, що заради цього я реально постараюся. Мені важливо, щоб мій коханий чоловік був впевнений в моїх почуттях, а вже точно постараюся забезпечити тебе цим. Мій рідний, нехай все в нашому житті буде чудово, бо ми цього заслужили. На нашу долю випало багато труднощів, але ми вистояли. Я впевнена, що все буде просто круто у нас з тобою. Відмінного нам свята!

Мій улюблений, ось і настало свято, завдяки якому ми зможемо провести час виключно наодинці. У цей прекрасний день я хочу сказати, що немає в цьому світі для мене дорожче людини. Ти радуєш мене кожен день, ти надаєш мені сил, коли мені буває дуже погано. Я впевнена, що ми з тобою ще проведемо безліч прекрасних днів. Нас чекає чудове майбутнє, тому що ми цього точно заслужили. Рідна, нехай жодні проблеми і тривоги не зіпсують настрій сьогодні, та й взагалі нехай ніколи ці неприємні емоції не заважають нам насолоджуватися нашим життям. Я дуже хочу, щоб ти був впевнений у тому, що заради наших відносин я готова на все. Мій рідний, я вітаю тебе з Днем Святого Валентина! Просто давай забудемо про всі проблеми і проведемо свято разом. Відмінного нам з тобою дня! Нехай все буде чудово.

Дивіться також:  Привітання хлопцеві з днем святого Валентина

Сьогодні ми будемо відзначати мій найулюбленіший свято – День Святого Валентина. Рідний мій, я впевнена в тому, що ти теж любиш цей чудовий свято, тому що саме він дозволяє нам провести час разом. Я хочу сказати, що в цьому житті мені не страшно нічого, тому що у мене є такий сильний чоловік, як ти. Я знаю, що завжди можу сховатися за твоїм плечем, яке захистить мене від будь-якої напасті. Я не вірю в те, що в цьому світі існує якась сила, яка може розлучити нас. Зі свого боку я обіцяю зробити все, щоб ніхто і ніщо не завадили нам. Рідний мій, я хочу побажати нам з тобою ще довгі роки любові, ще багато радісних днів, багато позитивних емоцій та радісних подій. Я впевнена, що все у нас буде круто, бо ми цього заслужили. Бажаю нам самої міцної любові і найкращих відносин.

Ще не так давно я навіть не думала над тим, що я буду відзначати День Святого Валентина. Але в житті все змінюється буквально за кілька миттєвостей. Рідний мій, я хочу привітати нас і сказати, що наша з тобою зустріч – це справжнє диво. Я ніколи не втомлюся дякувати цю життя за те, що вона дала мені можливість проводити кожен день з тобою. Я готова розділити з тобою всі свої найважчі моменти, готова ділити радість і смуток. Ми з тобою одне ціле, і я без тебе вже не зможу провести не один день свого життя. Я хочу, щоб ми були щасливі з тобою, а заради цього я докладу всі свої зусилля. Повір, що ніякі перешкоди і проблеми не потривожать наш спокій. Я вітаю тебе, мій рідний, з Днем Святого Валентина! Ти в мене просто неймовірний, і я вже не зможу без тебе. Нехай наше життя буде яскравою і незабутньою. І ми для цього зробимо все.

Дивіться також:  Привітати своїми словами дівчину з днем святого Валентина

Мій улюблений хлопчик, мені хочеться привітати тебе зі святом, яке ми з року в рік чекаємо все більше і більше. Я вітаю тебе з Днем усіх закоханих. Я хочу зазначити, що на любов з кожним роком міцнішає все більше, наші почуття стають все яскравішими. Я хочу побажати нам, щоб ми ні в якому разі не розгубили ці почуття, цю ніжність. Я дуже рада тому, що ми з тобою кілька років тому зустрілися, щоб ми змогли створити такі відносини. Я бажаю тобі завжди залишатися таким же романтичним і милим. Хоча в інший час ти не зовсім ніжний і милий, а досить строгий, але мені пощастило, тому що я знаю тебе і іншого. Ти в мене просто неймовірний, такий чудовий, що я не можу натішитися цього. Я обіцяю зі свого боку зробити все, щоб наше життя було яскравим і цікавим. З святом тебе, мій найкращий хлопчик.

Пам’ятаю, як кілька років тому я сиділа в цей святковий день і не знала, куди себе подіти. Мені не було з ким його святкувати, тому я вважала його нецікавим і безглуздим святом. Однак сьогодні я розумію, що краще цього свята не може бути нічого. Вся справа в тому, що зараз у моєму житті є, мій самий коханий чоловік. Я хочу привітати тебе з Днем Святого Валентина і сказати, що це не просто свято, це день, завдяки якому ми можемо провести час разом. Нам так рідко це вдається, але я ціную кожну мить, ціную кожну мить, проведену з тобою. Я бажаю нам з тобою не розгубити наші ніжні почуття і нашу любов, яку ми так довго будували. Я зроблю все для наших відносин, я зроблю все, щоб ти був щасливий. З святом тебе, мій рідний і улюблений! Ніколи не сумнівайся в моїх почуттях до тебе. Повір, що вони нескінченні.

Дивіться також:  Привітання своїми словами коханому хлопцеві на 14 лютого

Для мене в цьому світі немає людини дорожче, ніж ти. Я про це не втомлюся говорити ніколи, але сьогодні буду говорити кожну хвилину, бо у нас сьогодні свято. Мій рідний, я хочу привітати тебе з Днем усіх закоханих. Ми вже довгі роки разом, але при цьому кожен День Святого Валентина у нас проходить по-новому цікаво, яскраво і незабутньо. Я хочу привітати тебе і сказати, що я зі свого боку зроблю все, щоб ти відчував мою любов, навіть якщо я буду перебувати в кількох тисячах кілометрів звідси. Хоча мені зовсім не хочеться, щоб нас розділяли відстані, але якщо вже так станеться, то ми не відчуємо віддаленість. Я бажаю нам з тобою нескінченної любові, багато приводів для радості і щастя. Я буду часто радувати тебе, а ти після роботи приходиш зовсім стомлений. Щасливого нам з тобою свята, мій улюблений.