Поздоровлення татові на 23 лютого

Любий батьку! Хочу тебе привітати з Днем Захисника Вітчизни. Ти справжній захисник, в першу чергу захисник нашої великої і міцної сім’ї. Спасибі тобі за це, ми дуже цінуємо і поважаємо тебе. З святом тебе, з святом справжнього чоловіка!

Дорогий тато! Вітаю з днем Захисника Вітчизни. Ти не тільки Захисник нашої Вітчизни, ти захисник нашої сім’ї, нашої родини. Бажаю тобі завжди залишатися добрим і ласкавим до мене з мамою і безжальним до наших ворогів. Зі святом тебе!

Наша земля завжди славилася богатирями, багато оповідей склав про них народ, а згодом вони перейшли в казки. Але сьогодні, в День захисника Вітчизни, я вітаю справжнього богатиря, якого не тільки добре знаю, але і поважаю і ціную! Будь щасливий, мій тато, мудрий і хай збудуться твої мрії!

З Днем Захисника Вітчизни, мій улюблений тато! Саме завдяки тобі у нас є можливість жити так щасливо, ми вдячні і хочемо побажати тобі здоров’я! Ти справжній глава нашої великої родини, найближчий друг і самий мудрий порадник. Я пишаюся, що ти у мене є! Нехай твоє подальше життя буде дуже щасливою, і ти більше ніколи не згадувати про війну!

Тато, ти, мабуть, хотів, щоб у День Захисника Вітчизни мама носила тебе на руках цілий день. Вона сказала мені, що готова до цього, якщо потім ти її будеш носити на руках всі інші 364 дні в році. Зі святом тебе!

Тато, дорогий! Ми всією родиною приїхали тебе привітати з Днем Захисника Вітчизни! Адже якщо не вітати таких героїв як ти, то навіщо взагалі придумав це свято. Ми пишаємося тобою, ми любимо тебе! Ти для нас приклад у всьому, а сьогодні в цей святковий день, ми хочемо подарувати тобі день, наповнений нашим спілкуванням, жартами, веселощами та пам’ятними історіями з нашого минулого. І ми вже готові починати відзначати з тобою це свято!

Дивіться також:  Жартівливі привітання своїми словами на 23 лютого

Вітаємо Вас з Днем Захисника Вітчизни. Цей святковий день – особливий у нашій історії. Він по праву є символом відваги, мужності та патріотизму. Бажаємо Вам і Вашим близьким доброго здоров’я, щастя і благополуччя. Нехай це свято завжди буде мирним і радісним!

Тато! Вітаю з Днем Захисника Вітчизни! Для того, щоб бути справжнім захисником, потрібно мати не тільки зброю і силу, але також хоробре і чесне серце! Вітати зі святом людини, що володіє всіма цими достоїнствами – одне задоволення! Сьогодні я бажаю тобі тисячу легких перемог є, багато удачі і міцного здоров’я!

Від усієї душі вітаю тебе з Днем Захисника Вітчизни-святом мужності і самовідданості. Завдяки тобі ми впевнені в майбутньому і спокійні в цьому. Здоров’я тобі, щастя і любові!

Вітаємо тебе з Днем Захисника Вітчизни! Пам’ятай, що ми покладаємося на тебе, як на щирого, сміливого і відважного чоловіка, на якого можна покластися в будь-якій ситуації. Ти зможеш постояти за себе, і за тих людей, які тобі довіряють, сподіваються на твою підтримку. Ти зможеш, ти – Людина, яка знає собі ціну, який знає, що треба берегти тих, кого він любить. Зі святом тебе!

Тато, вітаю тебе з Днем Захисника Вітчизни! Бажаю тобі здоров’я в твоє свято, мужньо долати будь-які життєві негаразди, любити і захищати нас з мамою. Миру і тепла в душі. Я тебе люблю, таточку!

Батько, рота смирно, рота підйом! Напевно, ці слова тобі знайомі до болю? Отож, запрошую тебе зробити сьогодні незабутню прогулянку, щоб ти міг повторювати ці слова знову і знову. Рота у складі нашої родини чекає тебе в гості! З святом тебе, з Днем Захисника Вітчизни!

Дивіться також:  Привітання на 23 лютого