Побажання подрузі – своїми словами на день народження

День Народження – скільки тепла і світла в цих словах. Коли ми про це свято чуємо, нам відразу ж стає так добре, що зовсім не передати словами. Також нам відразу згадуються найкращі миті життя, які були пов’язані у вас з цим святом. І також мені дуже хочеться зробити для тебе так, щоб ти теж могла сьогоднішній день запам’ятати дуже надовго. І для цього я постараюся зробити для тебе все можливе. І зараз до нас приходять гості, які нам потрібно зустріти гідно. Для цього тобі дійсно доведеться постаратися щосили. І наостанок мені залишається тільки сказати тобі про те, що зараз ти чудово виглядаєш. Я з упевненістю можу сказати тобі про те, що коли ми проходимо разом повз людей, вони з задоволенням і захопленням озираються на тебе. Але, пам’ятай про те, що такої красивої потрібно залишатися не тільки зовні, але і в душі.

У житті кожної людини відбуваються ті події та моменти, які їм зовсім не хочеться забувати. Такі моменти ми завжди намагаємося пам’ятати і ніколи не забувати. Ось і зараз мені б хотілося побажати тобі, щоб свій день народження ти не змогла забути. Ти моя подруга давно, і тому я тебе знаю, майже як себе. І зараз ми з тобою будемо святкувати день варення. Своє свято ти завжди так сильно любила, і тому мені дійсно хочеться зробити для тебе все можливе, щоб ти змогла радіти святу. І в той час, коли мені доведеться тебе покидати, мені так хочеться сказати тобі про те, що ти завжди зможеш до мене звернутися за допомогою. Адже я завжди буду готова тобі у всьому допомагати. Адже ти знаєш про те, що ти мені так сильно дорога, і завжди будеш такий.

Дивіться також:  Подрузі з днем народження - своїми словами, тексти, проза

Ось і настав той свято, який ми завжди так сильно чекали. Правда, всі чекали, крім тебе. Ти моя подруга з самих дитячих часів. І тому я точно знаю про те, що ти не любиш свій день народження. І як це не сумно усвідомлювати, ти все одно його зовсім не любиш. А все тому, що ти вважаєш, що це свято робить тебе старіше. А старіти тобі зовсім не хочеться. Але, я хочу сказати тобі про те, що думати так зовсім не потрібно. Адже старіємо ми в будь-якому випадку. І тому своє свято в цей раз ти просто зобов’язана провести так, щоб потім зовсім не шкодувати про те, що просто не зуміла чогось зробити. І зараз мені дійсно потрібно тебе покидати. Будь ласка, не сумуй. Радуйся вже просто тому, що в тебе є. І тоді ти дійсно зможеш бути щасливою людиною завжди. А наостанок я просто тебе так міцно обійму для того, щоб ти відчула, як сильно ти для мене дорога. І завжди будеш залишатися такою.

У житті у кожної людини є той особливе свято, який він весь рік чекає, а потім із задоволенням святкує. Ось і у тебе є таке свято. Наскільки я знаю, ти завжди так сильно любила святкувати свої іменини. До них ти готувалася заздалегідь. Ти намагалася робити все так, щоб тобі свято запам’ятався ще надовго. Ось і в цей раз ти постаралася зробити все так, що б і собі, і своїм гостям доставити радість. І тому мені дійсно хочеться подарувати тобі той подарунок, який ти так сильно чекала. Я сподіваюся на те, що тобі буде приємно отримати. А ще, як подруга, мені хочеться для тебе сказати про речі, які потрібно знати кожній людині. Ти завжди повинна бачити по сторонах, і помічати людей, які так сильно потребують твоєї допомоги. І тільки так ти справді зможеш домогтися всього того, що тобі так сильно хочеться на цей саами момент.

Дивіться також:  Найкращі привітання з днем народження сина від тата, мами

Хіба кожна людина не сам вибирає для себе шлях, по якому він буде йти. Насправді це так. А значить, ти також повинна завжди намагатися вибирати для себе шлях, який буде для тебе таким прекрасним, але також не зовсім легким. У цей чудовий день, коли навіть погода радіє тому, що у тебе день варення, ми прийшли тебе привітати. Зараз ти стоїш перед нами така гарна, що це просто неможливо передати словами. Також у тебе досить сильно світяться очі, і ти зовсім не перестаєш посміхатися. І зараз мені б так хотілося тобі сказати про те, що у твоєму житті завжди буде зустрічати безліч людей, які захочуть тебе використовувати в своїх цілях. Але, не дивись, ні на що, ти ні в якому разі не повинна дозволити їм цього робити. Сподіваюся на те, що ти зможеш гідно оцінити.

Кожен день несе з собою те, про що ми зовсім не знаємо. І тільки тоді, коли приходить час, ми розуміємо, що все йде саме так, як і має йти. І зараз мені так сильно хочеться сказати тобі, своїй найкращій подрузі, чоловікові, який завжди допомагав мені у всьому, що я так сильно тебе люблю. Сьогодні ми з тобою зібралися тут для того, щоб разом відсвяткувати свято, яке для нас такий чудовий. День народження ми завжди любили щосили, і завжди будемо. В цей день ми відчуваємо найкращі емоції, які тільки можуть бути на цьому світі. І зараз мені залишається тільки вручити тобі подарунок, який ти завжди так сильно хотіла отримати. І нехай удача завжди буде тільки на твоїй стороні.

Дивіться також:  Слова привітання подрузі на день народження

Ось і настав твій день народження. Зараз ти стоїш переді мною, і твої очі так сильно світяться. З-за цього мені дійсно стає так добре, і так сильно приємно. Ось і зараз мені для тебе хочеться зробити все можливе, щоб ти продовжувала ось так сильно радіти. Давай просто добре проведемо сьогоднішній день, і зовсім не будемо ні про що погане замислюватися. Тому що тоді ми не зможемо бути щасливими людьми. Також мені хочеться для тебе побажати, щоб ти завжди залишалася красивою, як і зовні, так і внутрішньо. Адже тільки так ти зможеш добитися всього того, що тобі потрібно буде знати. І наостанок, коли настане час для мене йти, я хочу сказати тобі про те, що якщо тобі коли-небудь знадобиться моя допомога, то ти завжди можеш розраховувати на мою підтримку. І нехай удача завжди буде тобі допомагати йти по життю.