Красиві слова ветеранам на 9 травня

Наші дорогі й улюблені ветерани, мені хочеться привітати вас із тим святом, яке для вас означає щось більше, ніж просто свято. Я хочу привітати вас з Днем перемоги, Великої перемоги, якої не було б, якби не ви. Мені хочеться побажати кожному з вас міцного здоров’я, тому що нам не хочеться, щоб ви хворіли. Ми розуміємо, що ця перемога дісталася вам з величезним трудом, але, безумовно, не можемо до кінця зрозуміти і уявити масштаби всього цього. Спасибі вам за те, що ми зараз живемо на своїй батьківщині, причому живемо вільно. Вами було докладено максимальну кількість зусиль, які й допомогли досягти того результату, який ми бачимо зараз. І ось це свято доказ того, що все це було зроблено не просто так. Повірте, що ми будемо завжди вдячні вам, тому що ви подарували нам право на життя.

Наші чудові ветерани, ми хочемо привітати вас з вашим найулюбленішим святковим днем. Сьогодні у нас на календарі вже дев’яте травня, а це означає, що настав той день, який означає для вас набагато більше, ніж просто свято. Цей День перемоги є знаменною святковим днем для нашої країни. Ми знаємо, скільки сил ви вклали в цю перемогу, через скільки труднощів пройшли, щоб досягти своєї головної мети. Хочеться побажати вам міцного здоров’я, а ще й довгих і щасливих років життя. Радуйте нас і далі, тому що ми дивимося на вас і розуміємо, що немає нічого неможливого. Ви заряджаєте нас силою і подаєте приклад. Спасибі вам за те, що ви зробили для нас, повірте, що ми дійсно цінуємо це і поважаємо кожного з вас. Нехай цей святковий день подарує вам багато позитивних емоцій, а також радості і щастя.

Дивіться також:  Привітання ветеранів з Днем Перемоги

Я хочу привітати вас, наші дорогі ветерани, з Днем перемоги. Для всіх нас це не просто перемога, а сама справжня велика перемога, яка дійсно багато значить для будь-якого громадянина нашої країни. Ця війна торкнулася кожної сім’ї, тому і перемога є надбанням усієї країни. Мені хочеться привітати вас з тим, що настав цей чудовий свято, а також побажати вам прекрасного настрою і бойового настрою. Сьогодні ви будете присутні на параді, який пройде на Красній площі. Ви, напевно, до цих пір пам’ятаєте парад 1945 року, так що нехай цей парад подарує вам такі самі незабутні приємні емоції, як і тоді. Ми всі хочемо сказати вам величезне спасибі за все те, що ви зробили для нас. У нас є можливість жити у власній державі, причому жити вільно. Зі святом вас, наші дорогі ветерани!

Наші чудові і найулюбленіші ветерани, нам хочеться від усієї душі привітати вас із самим важливим і знаменним святковим днем, якого не було б, якщо б не ваша сила волі, мужність і відвага. Найголовніше, що ми хочемо побажати вам, так це здоров’я. Ніколи не хворійте і не сумуйте. Ви маєте повне право на відпочинок і розслаблення, бо прийшла наша черга піклуватися про вас і про нашу державу. Ви показали відмінний приклад героїзму, якого ми неодмінно будемо слідувати. Ще хочеться побажати вам гарного настрою і бойового настрою, який точно є звичним для вас. Знайте, що кожен з нас вдячний вам за все те, що ви зробили за всі ті зусилля, які ви доклали, щоб створити найкращі умови для життя. З Днем перемоги вас, наші дорогі ветерани. Ми пишаємося вами!

Дивіться також:  Тексти привітань ветеранів з Днем Перемоги

Наші дорогі ветерани, повірте, що у нас просто не вистачить слів, щоб висловити ту вдячність, яку ви заслужили. Ви подарували нам можливість жити вільно у своїй країні, тому ми будемо завжди тільки дякувати вам за це. Ми ніколи не зрозуміємо всього того, що ви відчували, коли боролися за наше майбутнє, але повірте, що ми пишаємося вами і захоплюємося вашою хоробрістю. Напевно, мало хто з нас змогли б стояти до останнього так, як ви стояли. Ми хочемо привітати вас з Днем великої перемоги, яка є такою знаменною для нас. Кожен рік практично у всіх містах нашої країни проходять святкові заходи, але найголовнішою частиною є парад на Червоній площі. Ви сьогодні побачите безліч бойової техніки, яка була з вами і в роки війни. Не сумуйте, тому що це все вже позаду, а вам залишається зараз тільки насолоджуватися життям.

Наші дорогі ветерани, ви часто говорите, що навіть якщо б у вас була прямо зараз можливість, то ви б зробили все, щоб ми не дізналися, що таке війна. Але ви чудово знаєте, що це таке. Ми хочемо привітати вас з Днем великої перемоги, яка цілком і повністю є вашою заслугою. Багато хто з ваших друзів і рідних, на жаль, не повернулися з фронту, проте ми навіть не сумніваємося, що ви їх пам’ятаєте і поважаєте досі за ту мужність, яку вони продемонстрували. Вони завжди будуть і в нашій пам’яті, тому що вони є для нас героями, як і ви теж, звичайно. Спасибі вам за все те, що ви зробили за нас, а зараз вже настав час нам піклуватися про вас. Наші дорогі ветерани, будьте завжди здорові та щасливі, а все інше ми зробимо для вас. З Днем великої перемоги вас, наші дорогі ветерани. Ми всі вас любимо і цінуємо те, що ви зробили.

Дивіться також:  Слова спасибі ветеранам на 9 травня

Дорогі ветерани, нам хочеться від щирого серця привітати вас з цим пам’ятним святковим днем. У далекому 1945 році ви зі слізьми на очах у цей день відзначали перемогу над фашистами. Цей день ви запам’ятали назавжди, але повірте, що і для нас цей день є знаменним. Ми хочемо привітати вас, а також сказати, що ми всі пишаємося вами і вашою відвагою. Ви не побоялися вийти лицем до лиця з супротивником, а навіть якщо і боялися, вміло маскували це. Ми знаємо, якою ціною дісталася для вас ця перемога, тому в свою чергу хочемо в черговий раз пообіцяти, що ми збережемо все те, що ви вибороли для нас. Хочеться від усього серця подякувати вас за те, що зараз ми живемо в своїй країні, вільної та єдиної країні, якій не страшно нічого. В такий неспокійний час ви можете бути спокійні, тому що підростаюче покоління дивиться на вас і бере з вас приклад.